AKTUALNIE POSZUKUJEMY

  • Oczekujemy:

    • minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
    • dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unity (Unreal Engine mile widziany)
    • dobrej znajomości języka C++, C#
    • znajomość systemów kontroli wersji
    • umiejętność obsługi relacyjnych baz danych
    • łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
    • wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier
    • kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

    Obowiązki pracownika:

    • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego – zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silniki gry
    • analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry
    • bezpośredni udział w procesie projektowania gier
    • tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
    • współpraca z artystami i designerami
    • tworzenie i obsługa backendu serwerowego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do zdolności 5 000 – 10 000 brutto
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • pracę przy przełomowych projektach dla klientów zagranicznych
    • wsparcie w rozwoju umiejętności w zakresie VR i AR (HTC Vive, Daydream, Oculus, ARKit, ARCore)
    • pracę nad ciekawymi i urozmaiconymi tematycznie projektami
    • nieustanny rozwój
    • pracę w zespole doświadczonych twórców gier
    • bardzo duży wpływ na kształt powstających projektów